TESSPO s.r.o., strechy Svidník

Strešné konštrukcie, klampiarske a pokrývačské práce, návrhy striech, stavba striech na kľúč, dodávka materiálu, opláštenie budov, poradenský servis

TESSPO s.r.o., strechy Svidník

TESSPO s.r.o., strechy Svidník

Strešné konštrukcie, klampiarske a pokrývačské práce, návrhy striech, stavba striech na kľúč, dodávka materiálu, opláštenie budov, poradenský servis

Adresa: Duklianska 641/5, 089 01 Svidník
Telefón:+421905306251
E-mail:pkrajnak@tesspo.sk

Naše bohaté skúsenosti z oblasti strešných konštrukcií spolu s dokonalým riešením všetkých detailov sú zárukou kvalitne vyhotovenej strechy, funkčného dizajnu a veľmi priaznivého pomeru cena / kvalita. Pri výstavbe nových striech sa riadime platnými normami a zákonmi, zohľadňujeme ekonomické a estetické požiadavky zákazníka. Sme dlhodobými aktívnymi členmi Cechu strechárov Slovenska, jedinou profesnou organizáciou, zastrešujúcou pokrývačské a klampiarske remeslo.Strecha ako dôležitý prvok stavebného objektu, musí byť spoľahlivá a trvácna, aby mohla bezproblémovo a dlhodobo chrániť objekt pred poveternostnými vplyvmi. My garantujeme strechu ako komplex, ktorý spĺňa nasledujúce požiadavky: kvalitu a trvanlivosť použitých materiálov, správne a odborne dokonale vyhotovené detaily, rýchlosť a precíznosť prác, dodržiavanie dohodnutých termínov a v neposlednom rade i priaznivú cenu pri voľbe optimálnych materiálov a detailov.

REALIZUJEME:

- Strešné konštrukcie
Konštrukcie striech od A do Z. Vrátane projekcie a vizualizácia v 3D prostredí. Výpočet množstva materiálov a zabezpečenie kompletnej dodávky vrátanie samotnej realizácie projektu.

- Návrhy striech
Profesionálny návrh striech vrátane všetkých detailov použitím najnovších softvérov. Celková vizualizácia strechy s prepočtom množstva nákladov, prispôsobenie konštrukcie a detailov podľa želania zákazníka.

- Stavba striech na kľúč
Dodávka a montáž stavieb všetkého druhu na kľúč

- Dodávka materiálu
Dodávka materiálu na stavbu Vašej strechy za bezkonkurenčné ceny

- Poradenský servis
Staviate strechu svojpomocne, no potrebujete poradit, informovať sa, či prediskutovať pracovné práce s tým súvisiace? Radi Vám odpoveme na Vaše otázky, poradíme a poprípade zabezpečíme na Vašu stavbu stavebný dozor.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.